Fužinar klonil proti vodilni Kropi natisni
Prispeval Bogdan Tušek
Nedelja, 01 Marec 2009 11:03

V derbiju 15. kroga v 2. državni odbojkarski ligi sta se na Ravnah pomerila domači Fužinar in gostje iz Gorenjske, vodilna ekipa UKO Kropa.

Tekmo so bolje začeli gostje, ki so prvi set dobili s 25-21. V nadaljevanju se je dober sprejem in boljši servis preselil na stran Fužinarja, ki so z borbeno in na trenutke zelo všečno igro dobili naslednja dva niza (25-19, 25-22) in kazalo je na poraz vodilnih Kroparjev.

Fužinar : Kropa

A slednji so še četrtič letos uspeli spreobrniti izid in po dobljenem četrtem nizu (25-22) v tie-breaku nadzirali potek tekme, v končnici zaustavili nekaj nevarnih napadov in se z rezultatom 15-13 veselili še trinajste zmage. Fužinar po šestem porazu zaseda peto mesto, v naslednjem krogu pa čaka Ravenčane težko gostovanje pri tretjeuvrščeni ekipi Duol Olimpiji. Ljubljančani so sicer v zadnjem krogu s 3:2 (21,19,-20,-17,17) izgubili prav na Koroškem. Boljši je bil drugi predstavnik Mežiške doline ekipa TAB Mežice, ki je po tesni zmagi samo mesto za Ravenčani.

Iz fotogalerije:

Fužinar : Kropa, Ravne na Koroškem, Foto: Bogdan Tušek Fužinar : Kropa, Ravne na Koroškem, Foto: Bogdan Tušek Fužinar : Kropa, Ravne na Koroškem, Foto: Bogdan Tušek Fužinar : Kropa, Ravne na Koroškem, Foto: Bogdan Tušek Fužinar : Kropa, Ravne na Koroškem, Foto: Bogdan Tušek Fužinar : Kropa, Ravne na Koroškem, Foto: Bogdan Tušek Fužinar : Kropa, Ravne na Koroškem, Foto: Bogdan Tušek

FUŽINAR METAL RAVNE vs. OK UKO KROPA 2:3 (-21, 19, 20, -22, -13)