Bajta PR' NAS Šport Peca 2 začela z zmago
Peca 2 začela z zmago PDF natisni E-pošta
Prispeval Jure Lesjak, foto: Romana Lesjak
Torek, 31 Avgust 2010 16:58

S prvim krogom prvenstva v 2. MNZ Maribor so začeli tudi igralci druge ekipe Pece, ki so v nedeljo odigrali sploh prvo uradno tekmo. Njihov nasprotnik je bila ekipa Maribora 2010, ki je svojo nogometno pot prav tako začela šele v letošnjem letu.

Peca 2

Domačini so že na začetku tekme prišli do hitrega vodstva, ko je v sedmi minuti za 1:0 zadel Matej Kreuh. Isti igralec je bil uspešen tudi v devetinštirideseti minuti, za prednost treh zadetkov pa je le dve minuti kasneje poskrbel Bogdan Tušek, ki je s prostega strela matiral gostujočega vratarja Gregorja Pintarja. Gostje so rezultat sicer uspeli znižati - zadetek je v 56. minuti dosegel Sašo Kos -, kaj več pa jim do konca srečanja ni uspelo storiti, tako da je Peca 2 prišla do prvih treh točk v sezoni in z najboljšo gol razliko trenutno zaseda sam vrh razpredelnice. V naslednjem krogu bodo Črnjani gostovali v Mežici (sobota, 4. september, 17h).