|
Degustacija vina in komedija v Kompleksu |
|
|
|
|
Katja Žunec
|
|
Sreda, 19. januar 2011 08:13 |
|
Prihajajoča sobota v Kompleksu bo namenjena vinu in smehu. Mladinski center na Ravnah na Koroškem bosta obiskala strokovnjaka na svojih področjih, in sicer priznani sommelier Alis Marinič iz Goriških Brd ter Stand up komik Tin Vodopivec.
Dogajanje se bo pričelo ob 16:00 uri, ko bo sommelier Marinič predstavil osnovno kulturo pitja vina. Obenem boste lahko preizkusili šest različnih vrst vina, ki jih pridobite z nakupom vstopnice (cena znaša 5 EUR). Vino namreč danes predstavlja eno najbolj priljubljenih pijač, ki spremlja različne kulture in načine življenja po svetu. Vsaka vrsta vina pa izraža tudi različnost v deželah, iz katere določeno vino izhaja.
Od 21:00 ure naprej pa bo za smeh poskrbel Tin Vodopivec, eno najbolj vročih imen slovenske Stand up scene. Njegov humor, ki ga mnogi opisujejo kot čisti premeteni obzervacijski humor, temelji na vsakodnevnih izkušnjah. Prav zaradi tega je komik popularen pri prav vseh generacijah.
Več informacij o obeh dogodkih najdete na spletni strani www.kompleks.it.
|